Konto osobiste Klasyczne ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Sprawdź całą ofertę on-line

ING Bank Śląski
Podstawowe konto osobiste w ofercie ING Bank Śląski to Konto Klasyczne. Jeżeli jesteś osobą, która chce korzystać przede wszystkim z oddziałów Banku, ale mieć również dostęp do konta za pośrednictwem Internetu to znalazłeś właśnie konto dla siebie.
Najważniejsze parametry konta osobistego ING Bank Śląski:
Typy kart: VISA
Maestro
Oprocentowanie: 0%
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 8 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: od 6 do 7 PLN/m-c 0 PLN / przy min 100 PLN obrotu
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: od 5 do 9 PLN
Przelewy przez telefon: do 1.50 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 1 PLN Euronet
3% min 5 PLN pozostałe
Oprocentowanie limitu odnawialnego: od 11.25 do 18 %
Bezpłatne bankomaty: ING
Przelew zagraniczny: do 5 PLN przelew w euro
Dodaj własną opinię o koncie osobistym ING Bank Śląski, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Anita
moim skromnym zdaniem jedno z lepszych kont osobistych na rynku. Dzieje się tak dlatego, że jest bardzo przyjazne dla klienta, za prowadzenie konta płaci się tylko osiem złotych miesięcznie i jeśli ma się obroty rzędu 100 zł to jest to jedyna opłata w tym banku. Jeśli natomiast opłaty są niższe wówczas trzeba jeszcze doliczyć opłatę rzędu bodajże sześciu złotych za używanie karty. I to chyba tyle z opłat w tym banku.
Autor: Wanda.
 ING Bank Śląski jest raczej jednym z mniej popularnych banków, ale pomimo tego jeśli chodzi o konto osobiste to ich oferta jest naprawdę korzystna. A mianowicie przelewy internetowe są bezpłatne, tak samo nic się nie płaci za wydanie karty oraz za otwarcie rachunku. Tak naprawdę jedyny koszt jaki się ponosi to 8 złoty za prowadzenie rachunku.
Autor: Grzegorz
Zastanawiam się nad tym kontem i jeszcze nad BPH. Tutaj jednak brakuje mi oprocentowania, a chciałbym na tym rachunku trzymać wszystkie swoje pieniądze i mieć wpływy z wypłat. Robię dużo przelewów i tutaj mam je za darmo, za granicę również to nie jest wysoka opłata, oczywiście te które zrobię sam, a nie zlecę w placówce. Podoba mi się jeszcze to, że prowadzenie rachunku jest bezpłatne, ale za kartę już płacić by było trzeba. Widzę, że są osoby, które wyrażają zadowolenie w związku z posiadaniem tego konta. Poważnie zastanowię się nad wyborem.
Autor: Adrian
Co wy pleciecie . Przecież konto klasyczne jest najdroższe na rynku.Żadne prowadzenie konta tyle nie kosztuje co w śląskim.
Autor: iii
klasyczne jest dla ludzi ktorzy lubia wizyty w banku, a przy tym nie tykaja internaetu
Autor: Gość
Opłata za prowadzenie konta to 13 zł a za kartę zblizeniowa to następne 7 złotych razem 20 złotych czy to jest tanio za prowadzenie konta
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.