Konto osobiste e-direct Volkswagen Bank

Volkswagen Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Volkswagen Bank
Konto osobiste e-direct Volkswagen Bank to konto z dostępem do bezpiecznej i nowoczesnej platformy bankowości internetowej w trzech pakietach: Standardowym, Srebrnym i Złotym, dzięki którym możesz wybrać najlepszy dla Ciebie zakres usług.
Najważniejsze parametry konta osobistego Volkswagen Bank:
Oprocentowanie: do 0.10 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: do 20 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: 0 PLN
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: brak
Przelewy przez telefon: od 1 do 6 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: od 1.50 % wypłaty poniżej 400 PLN
Oprocentowanie limitu odnawialnego: do 18 %
Bezpłatne bankomaty:
Typy kart: Visa
Visa Electron
Przelew zagraniczny:
Dodaj własną opinię o koncie osobistym Volkswagen Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Seba
Za każdą, choćby najmniejszą wypłatę z bankomatu trzeba płacić 1,5% od pobieranej kwoty, pod warunkiem, że jest to mniej jak 400 zł. W każdym razie opłaca się, jak ktoś mało z tego korzysta albo wybiera więcej jak te 400 zł. Prowadzenie konta może kosztować nawet 20 zł - porównajcie sobie te konto z innymi, naprawdę widać różnicę. Swoją drogą jest to mało popularny bank, a ma średnio korzystne warunki. Myślałem, że będzie raczej odwrotnie, by przyciągnąć więcej osób do siebie, ale byłem w błędzie.
Autor: gerard
W żadnym wypadku założenie konta w Volkswagen Banku jest nieopłacalne. Te opłaty za prowadzenie konta oraz wypłaty z bankomatów czyni bardzo nieatrakcyjnym bankiem, a wręcz odpychającym. Może tylko atrakcyjne jest to, ze brak opłat za przelewy w internecie. Ile jednak trzeba dokonać tych przelewów w ciągu miesiąca, aby zwróciła się opłata za prowadzenie rachunku w Volkswagen Bank. I gdzie w ogóle dostępny jest ten bank, tylko w dużych miastach, a wręcz w aglomeracjach miejskich. konto bankowe w Volkswagen Bank można jedynie traktować jako dodatkowe konto, mając kredyt w tym banku.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.