Konto osobiste Konto<30 Bank Zachodni WBK

Bank Zachodni WBK

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Zachodni WBK
Konto osobiste <30 BZW BK jest przeznaczone dla osób w wieku od 13 to 30 lat. Szereg zniżek i rabatów wraz z kartą zbliżeniową pozwolą Ci poczuć swobodę finansową.
Najważniejsze parametry konta osobistego Bank Zachodni WBK:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN przy wpływach min 1000 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: 0 PLN
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: do 5 PLN
Przelewy przez telefon:
Wypłaty z bankomatów w Polsce: od 1 do 5 PLN 0 PLN / BZ WBK
Oprocentowanie limitu odnawialnego: od 16.90 %
Bezpłatne bankomaty: BZ WBK
Typy kart: Visa Electron
Przelew zagraniczny:
Dodaj własną opinię o koncie osobistym Bank Zachodni WBK, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Jarosław
 Bank WBK posiada bardzo atrakcyjne konto osobiste przede wszystkim dla osób młodych. Dzieje się tak dlatego, że dla posiadaczy takiego konta bank oferuje wiele różnych zniżek takich jak na przykład zniżka na naukę języków obcych w szkole Archibald. Aby nic nie płacić za prowadzenie rachunku trzeba mieć miesięczne obroty na rachunku rzędu 1000 złotych. Przelewy przez Internet oraz używanie karty są całkowicie darmowe.
Autor: Milena
Nie do końca bym się zgodziła, że jest to konto dla osób młodych, nie można generalizować. Nie wszyscy młodzi pracują na pełnym etacie i nie każdy zarabia ten tysiąc. Zastanawiam się ile kosztuje prowadzenie konta jeśli się nie spełnia tego warunku. Mi się podoba, że przelewy są gratis, tak samo jak karta bankomatowa. Bankomatów BZ WBK jest kilka, ale nie za wiele, tu może być nieco niewygodnie jeśli ktoś często wybiera pieniądze z konta. Dodatkowo jest nowoczesna karta dotykowa PayPass! Zazwyczaj trzeba za nią płacić, ale nie u nich.
Autor: Geniek
Zgadzam się z przedmówcami, że nie do końca jest to tanie konto dla młodych ludzi. Nazwałbym bardziej te konto jako konto dla młodych ludzi, którzy mają bogatych rodziców, dla których 1000 złotych niewiele stanowi w ich rodzinnym budżecie. Nie ma opłat za prowadzenie rachunku, przelewy itp. Jest gadżetciarska karta dotykowa PAYPASS, której przeważnie ufają młodzi ludzi i tylko do nich można trafić z taką ofertą. W Polsce większość ludzi boi się płacić kartami płatniczymi w internecie, a co dopiero jakąś PAYPASS. Wielu nawet nie wie, że coś takiego jest, a co dopiero nie mają wiedzy jak to używać.
Autor: Gość
No właśnie karta zbliżeniowa to ostatni hit dla młodzieży, ale jak ktoś wcześniej napisał, niestety jest to luksus dla bogatych dzieci bogatych rodziców.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.