Konto osobiste dbNET

dbNET

Sprawdź całą ofertę on-line

dbNET
Osobiste konto internetowe dbNET to do roku 2013 gwarancja banku na bezpłatne: prowadzenia konta, wypłaty z bankomatów na całym świecie, przelewy i wiele innych. Jedno z najtańszych kont osobistych na rynku.
Najważniejsze parametry konta osobistego dbNET:
Oprocentowanie:
Otwarcie rachunku:
Prowadzenie rachunku:
Opłata za wydanie karty:
Opłata za używanie karty:
Przelewy przez Internet:
Przelewy w placówce:
Przelewy przez telefon:
Wypłaty z bankomatów w Polsce:
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty:
Typy kart:
Przelew zagraniczny:
Przelewy natychmiastowe:
Karta bezdotykowa payWave::
Cash Back:
Wysokość limitu odnawialnego:
Zlecenia stałe – internet:
Karta bezdotykowa PayPass:
Wypłaty z bankomatów za granicą:
Dodaj własną opinię o koncie osobistym dbNET, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Wiki
Uważam, że są tutaj bardzo korzystne warunki. Zależy mi na darmowych przelewach oraz bezprowizyjnym prowadzeniu konta. A na dodatek jest jeszcze karta do bankomatu za darmo :) Wystarczy tylko z niej skorzystać choć raz w miesiącu. Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a do tej pory nie miałam konta, które mogłabym obsługiwać przez Internet. Jest to bardzo fajne i praktyczne :) Polecam konto w Db. Zastanawia mnie tylko napis po kliknięciu w „Więcej informacji”: „Gwarantujemy do 2013…” Nie wiem czy się spodziewać czegoś pozytywnego czy wręcz przeciwnie?
Autor: Gregory
Wiki najlepiej dokonaj dokładnej analizy oferty konta osobistego tego banku. Gwarancja gwarancjami, ale w umowie mogą być haki w postaci, że bank może w każdej chwili zmienić warunki konta. Tak samo z kartą kredytową, nic nigdy nie jest za darmo. Tu także trzeba dobrze przeczytac umowę oraz regulamin do tej karty kredytowej. Tak do końca niestety nie wierzyłbym w te szumne zapowiedzi tego banku. Ale czasami warto sprawdzić, ale często się okazuje, że to niestety tak nie miało być. I jest wielkie roczarowanie. Banki nie są instytucjami non-profi, więc chcą zarobić na kliencie jak najwięcej.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.